Kenniscentrum Sociaal Domein is donderdag van start getogen. Met den samenvoeging van Kenniscentrum WMO, Kenniscentrum Sociaal Domein, Kenniscentrum Schuldhulpverlening plus Kenniscentrum Participatie is er nu één adressering voordat ie hele Sociaal Domein.

Tien klas geleden is Kenniscentrum WMO opgericht. Ie worden eentje expert op ie streek van den WMO met inherent opleidingen plus trainingen, handboeken, Nationale Bijscholingsdagen, detachering plus incompany-trajecten. Den kennis plus expertise op ie streek van den WMO worden hoewel snel zowel ingezet op ie streek van schuldhulpverlening plus den Participatiewet. Op 3 maart 2022 zijn dit centra samengevoegd totdat één loket voordat ie hele Sociaal Domein; van den Wmo plus den Participatiewet totdat schuldhulpverlening plus jeugdzorg.

Kennisdeling

Met den samenvoeging van den kenniscentra is ie opleidingsaanbod voordat professionals is samengevoegd plus uitgebreid. Kenniscentrum Sociaal Domein deelt kennis, talent plus vaardigheden met professionals plus organisaties ter ie Sociaal Domein.