Volgens neurochirurg Wilco Peul van ie LUMC, HMC plus HagaZiekenhuis ter Leiden plus Greneboom Heg vraagt wederkerig vertrouwen wegens meer overleg te eentje netwerk. ‘Want mits den puzzelstukjes noch voetstappen plus er heerst wantrouwen, dan is eentje samenwerkingsverband gedoemd te mislukken.’

Wilco Peul is neurochirurg en leidt het Universitair Neurochirurgisch Centrum Holland (UNCH), een samenwerking tussen het LUMC, Haaglanden MC en het Haga Ziekenhuis
Wilco Peul is neurochirurg plus leidt ie Universitair Neurochirurgisch Centrum Nederland (UNCH), eentje samenwerkingsverband tussen ie LUMC, Haaglanden MC plus ie Haga Ziekenhuis. (plaatje: Marc den Haan)

Premium

Peul begon ter 2008 met

Premium

Wilt u dit wetsartikel oplezen?

Neem eentje (test)jaarkaart op Zorgvisie. Na eentje maand stopt ie kosteloos proefabonnement vanzelf.


  • Onbeperkt alle waar oplezen
  • Dagelijks den Zorgvisie rondschrijven

Reeds abonnee? Loom dan ter