Den online reisleidster LeukerOnline.nl is geproduceerd wegens plusteken voordat zorgprofessionals. Ie is totdat stand gekomen wegens den samenwerkingsverband van onder andere Cosis, Sprank plusteken Amerpoort. Sonja Heijkamp, projectcoordinator Mediawijsheid onder Amerpoort werkte actief mee aan den ontwikkeling. “Leukeronline.nl voorziet huwelijk te ene behoefte onder collega’s op den werkvloer. Begeleiders willen weten hoe zij hun cliënten ie liefste kunnen promoten. Zowel te crisissituaties, mits onder hoewel ie pracht dat online media te bieden hebben. Bijvoorbeeld mits ene cliënt graag wil vloggen, dan willen begeleiders graag weten hoe zij dat ie liefste met hun cliënt kunnen vastpakken. Leukeronline.nl verstrekken opbrengst op dit soort praktische vragen. Maar zowel op vragen overheen hoe ene zorginstelling ie liefste ene visie op mediawijsheid schenkkan uitbouwen.”

Den online reisleidster Leukeronline.nl

Dankzij dit online reisleidster schenkkan jouw zelf aan den slag met mediawijsheid. Denken aan passende inlichting plusteken stappenplannen. Er wordt daarnaast doorverwezen zoals tools plusteken websites, maar den webpagina inhouden zowel handige begrippenlijsten met uitleg overheen den online wereld. Leukeronline is zowel geproduceerd voordat mobiel gewoonte, watten betekent dat vanaf smartphones plusteken op elk uur den inlichting toegankelijk is.