Vanuit Nederland wordt doorheen diverse partijen medicijnen plusteken medische hulpmiddelen gestuurd zoals Oekraïne. Zo leveren ie ministerie van Volksgezondheid plusteken ie RIVM onder meer 10.000 twee handschoenen, 10.000 pellen plusteken 50.000 mondmaskers. Ene noch nader genoemde organisatie uit den zorg levert nog ooit 10.000 infuussets, 1.000 transfusiesets plusteken 80 infuuspompen.

Antibiotica plusteken pijnstillers

Ongeacht den medische hulpgoederen leveren VWS plusteken ie RIVM zowel medicijnen zoals antibiotica plusteken pijnstillers. Ie wegtransport zoals Oekraïne wordt verzorgd doorheen ie ministerie van Buitenlandse Zaken. Den zendingen gaan vandaag op wegtransport zoals Polen plusteken wordt ginds overhandigd. Den handel zijn bedoeld wegens den Oekraïense populatie te ondersteunen plusteken medische zorg te kunnen blijven verlenen te dit moeilijke omstandigheden.