Den Nationale ombudsman wil kwetsbare ouderen graag ene stem geven plusteken overheidsinstanties permitteren zien watten zij kunnen exporteren wegens onderbenutting van voorzieningen tegen te gaan. Hiertoe wil den Nationale ombudsman individuele gesprekken organiseren met ouderen wegens hun vertelsel te horen. Waar plusteken wanneer dit gesprekken plaatsvinden, wordt afgestemd met den (contactpersoon van dit) deelnemende ouderen. Wegens zoveel mogelijk ouderen ter korte tijdstip te spreken, streeft den Nationale ombudsman ernaar wegens meerdere gesprekken op één dag plusteken op één locatie te organiseren. 
 
Adviesraden ter ie Sociaal Domein diegene meerdere kwetsbare ouderen weten diegene willen participeren aan dit gesprekken, wordt verzocht voeling op te nemen met projectleider Harnold van der Vegte van onderzoeks-, advies- plusteken participatiebureau EMMA. Dit lessenaar voert ie research uit ter opdracht van den Nationale ombudsman. Contactgegevens: 06 40 94 73 26 of vandervegte@emma.nl.