Ie Maastricht UMC+ (MUMC+) gaat, indien eerste academische ziekenhuis ter Nederland, ie voordat alle poliklinische patiënten mogelijk maken wegens met hun behandelaar te appen. Hiervoor maakt ie MUMC+ gewoonte van den app ‘BeterDichtbij’.

 

 

Innoveren van zorg met digitale hulpmiddelen vormt onderdeel van den strategische visie van ie Maastricht UMC+. Den digitale voorkomendheid BeterDichtbij is vergelijkbaar met WhatsApp plusteken wasgoed beveiligd. Op vragen via den app krijgen patiënten weerwoord binnenshuis twee werkdagen. Zorgverleners kunnen van hun ze reserve verwittiging of uitslagen porties, indien dit noch impactvol zijn plusteken geen nadere toelichting vergen.

Digitale app

Ie afgelopen schooljaar experimenteerden gynaecologie, orthopedie plusteken den opvang kindergeneeskunde nu met den app Den evaluatie wasgoed positief dus wordt nu den surplus van 2022 wordt tweedehands wegens den digitale app voorts uit te wentelen overheen alle poliklinische departementen van ie MUMC+, te par met den polikliniek chirurgie/heelkunde.