Albert Heijn, ALDI plus Jumbo waarschuwen voordat diverse producten met pompoenpitten. Er zit misschien salmonella ter dit pitten. Eet dit producten noch, luidt den waarschuwing. Ie leegeten van ene product met dit bacterie is ene ramp voordat den volksgezondheid plus vermag vooral ene risico vormen voordat mensen met ene lage weerstand, zoals zieken, zwangere vrouwen, ouderen plus jonge koters. Dit meldt den Nederlandse Voedsel- plus Warenautoriteit (NVWA). 

Ie gaat wegens den AH-merkproducten ontbijt moerbeiboom goji bessen mix (houdbaarheidsdatum totdat plus met 27-2-2022), salade pittenmix (houdbaarheidsdatum totdat plus met 27-2-2022), Italiaanse mix (houdbaarheidsdatum totdat plus met 27-2-2022) plus croutons pitten mix (houdbaarheidsdatum totdat plus met 30-1-2022). Voordat dit laatste product is den houdbaarheidsdatum voorbij, maar Albert Heijn geven op den verpakking aan ‘Kijk, ruik plus test na dit datum’. Ie vermag dus zijn dat consumenten dit product nog ter stulp hebben plus tradities.

Pompoenpitten ALDI plus Jumbo

Supermarktketen ALDI roept den pompoenpitten & pittenmix 200-300 gram terug, met EAN-code 23037045 plus houdbaarheidsdatum totdat plus met 20-2-2022.

Ter Jumbo gaat ie wegens den Jumbo Pompoenpitten met EAN-code 8718452238989 plus houdbaarheidsdatum totdat plus met 29-5-2022.

Infectie met salmonella

Eentje salmonellabesmetting vormt zo’n zes totdat 72 uur na verbruik van besmet voedsel. Mogelijke symptomen zijn koorts, buikkrampen plus diarree. Eentje salmonellabesmetting vormt zo’n zes totdat 72 uur na verbruik van besmet voedsel. Mogelijke symptomen zijn koorts, buikkrampen plus diarree. Wie denkt besmet te zijn, wordt geadviseerd voeling op te nemen met zijn of haar huisarts.

Ingevolge: Nationale Zorggids
Singeltje: Jumbo, Albert Heijn, ALDI