Den tribunaal te Utrecht heeft donderdag priv dat den vrouw diegene terechtstaat voordat poging totdat moord op haar kind plusteken zware mishandeling van haar 5-jarige zoontje, voorlopig noch onder haar koters toestemmen woon. Den pleitbezorger van den vrouw – voorts dokter – verzocht den tribunaal wegens haar koters weer onder haar te permitteren woon, maar den tribunaal vindt den verdenkingen tegen den vrouw te ernstig plusteken vreest voordat mogelijkheid op repetitie. Dit meldt NOS. 

Waarna ie te vroegtijdig geschapen dochtertje van den dokter 2 maanden oud wasgoed, zullen zij haar hebben vergiftigd, thuis plusteken zowel waarna zij wegens ondervoeding te ie ziekenhuis lagen. Ter ie moedermelk dat den moeder meebracht zat verdunde melk met veel loperamide. Dat is eentje medicijn tegen diarree. Zij zullen nu eentje levensbedreigende hartritmestoornis hebben plusteken kampen met ademhalingsproblemen. Den verdunde moedermelk zorgde voordat eentje ontwikkelingsachterstand.

Ernstige infecties

Haar zoontje mishandelde zij onder meer vanwege spullen uit te voeren met den katheter waarna hij – zowel wegens ondervoeding – te ie ziekenhuis lagen. Hij liep daardoor meerdere ernstige infecties op. Ie vermoeden is dat zij lijdt aan Münchhausen by proxy.

Omgangsregeling

Sinds 2020 woont den vrouw noch meer onder haar gezin plusteken ziet zij haar koters enig onder toezicht. Zij toestemmen haar veranderingsproces te vrijheid wachten, maar haar drietal koters toestemmen zij enig onder toezicht blijven zien. Honingbij afspraken zijn dan thuiszorgorganisatie Allerzorg cadeau plusteken haar ouders of schoonmoeder. Medewerkers van Veilig Thuis zien dat den koters zichzelf wasgoed blijven hechten aan hun moeder, waardoor eentje bijstelling van den schaderegeling noch nodig is.

Wegens: Nationale Zorggids / Johanne Levinsky