Ene 35-jarige vrouw stond donderdag terecht voordat poging totdat moord op haar kind plus zware mishandeling van haar – nu – 5 schooljaar oude zoontje. Waarna haar dochtertje 2 maanden oud wasgoed, zullen den vrouw haar hebben vergiftigd, thuis plus ter ie ziekenhuis. Haar zoontje zullen zij vanaf zijn geboorte ter 2016 hebben verwaarloosd. Hij liggen regelmatig ter ie ziekenhuis wegens ondervoeding. Dit meldt den Telegraaf. 

Ter 2020 gebeurde idem met ie meisje dat destijds twee maanden oud wasgoed. Zij belandde ter ie ziekenhuis wegens ernstige ondervoeding. Ter ie moedermelk dat den moeder – medicus van beroep – meebracht zat verdunde melk met veel loperamide. Dat is eentje medicijn tegen diarree. Ditzelfde zullen den vrouw vlak den geboorte van ie meisje ter april 2020 ter hebben gedaan.

Ernstige infecties 

Den mishandeling begon ofschoon ter 2016 waarna zij haar eerste kindje kreeg. Den rakker liggen vaak ter ie ziekenhuis omdat hij ondervoed wasgoed. Op den plek waar katheters waren ingebracht, worden regelmatig eentje ernstige ziekte aangetroffen. Den moeder zullen spullen uitvoeren met den katheter plus zullen den omstreken onvoldoende schoon liefhebben. Ie Publiek Ministerie verwijt haar zware mishandeling.

Sinds 2020 woont den vrouw noch meer erop haar gezin plus ziet zij den nageslacht eenzaam onder toezicht.

Ingevolge: Nationale Zorggids