Kuipers is zowel geen voorstander van ene langdurige coronapas plusteken zegt dat dit verschaffing blijft zolang dit proportioneel is plusteken enigszins helpt. “Op ie ogenblik dat wij er vanaf kunnen, willen wij daarginds dolgraaf vanaf.” Maar dat ogenblik is noch nu, stelt den minister. Half schrikkelmaand kijkt ie kabinetkast nogmaals zoals den huidige maatregelen.

Druk op den zorg

Of er versoepelingen komen, is nog maar den vraag. Dat hangt volgende week volledig be van den druk op den zorg plusteken den uitval van personeel te essentiële sectoren. Vooralsnog gaat ie tal ziekenhuisopnames noch identiek op met den besmettingen, maar nog niets is zeker. Namelijk, gisteren steeg ie tal nieuwe coronapatiënten op den verpleegafdelingen met 149. Den laatste keer dat er zoveel patiënten te één dag instroomden, wasgoed staart 2020. Vlak voordat den start van den coronavaccinaties.

Dit week bekijkt ie kabinetkast den potentie van ene 3G-pas, waarbij mensen toegang krijgen totdat onder meer horecasector plusteken cultuur erbij ene negatieve coronatest, recente vaccinatie of bewijs van herstel.

Vanwege: Nationale Zorggids