Congres

Wij wordt steeds vader plus blijven ie liefst zo lang mogelijk zelfstandig thuis woon te den inherent milieu. Professionals uit diverse werkvelden, mantelzorgers én ouderen zelf werken steeds meer samen wegens dit mogelijk te maken. Hoe doet wij dat te eentje veranderende samenleving plus met eentje groeiende plus diverse menigte ouderen? Op woensdag 15 juni 2022 te ie NBC te Nieuwegein komen professionals, ouderen, vrijwilligers, beleidsmakers plus onderzoekers uit ie hele land samen wegens ervaringen, kennis plus leerpunten rond dit urgente vraagstuk te porties.

Sprekers

Conny Helder, den opvolger van Hugo den Jonge op ie ministerie van VWS, spreekt mits één van den keynote sprekers op ie congres. Ongeacht den nieuwe minister spreken zowel Tineke Abma (Directeur Leyden Academy on Vitality and Ageing plus hoogleraar Ouderenparticipatie aan ie LUMC), Pieter Hilhorst (Raadslid, Raad voordat Volksgezondheid plus Samenleving) plus Andrea Maier (Professor te Medicine & Healthy Ageing, Co-Director Centre for Healthy Longevity, @Age, VU Mokum) tijdens ie congres. 

Aanmelden

Op den webpagina eennieuwegeneratieouderenzorg.nl kun jouw jouw aanmelden voordat ie congres op 15 juni. Klik hier wegens meteen zoals den aanmeldpagina te gaan. Plus klik hier voordat den homepage van ie congres met meer kennisgeving overheen den sprekers plus ie programma.