Siebelink vergeleek 48 nageslacht diegene samen met hun ouders den reguliere ADHD-zorg kregen (bestaande uit psycho-educatie, wellicht aanvullen met medicatie, CGT, ouder- plus leerkrachttraining plus sociale vaardigheidstraining) met 55 nageslacht plus hun ouders diegene leeg dit reguliere zorg den mindfulnesstraining MYmind kregen.  

Zelfcontrole

Hoewel mindfulness zelfcontrole zullen willen vergroten, bleek dat noch uit den gegevens. Wanneer jou den training aan vijf gezinnen zullen geven, zullen één toegevoegd zuigeling verbeteren diegene dat zonder den training noch zullen exporteren.

Positieve resultaten

Welnu had den training kleine totdat middelgrote positieve resultaten op ADHD-symptomen van den nageslacht, angst plus ter slaap komen. Voordat ouders waren er positieve resultaten op ‘mindfulouderschap’, ADHD-symptomen, kwaliteit van leven, lagedrukgebied, angst, stress plus zelfcompassie. Gezinnen ervoeren zowel meer bewustwording, inzicht, accepteren plus verbeterde relatie met gezinsleden. Op ouders had den mindfulnesstraining grotere plus langer blijvende behandeleffecten. Erop den nageslacht zijn dit langetermijneffecten noch gevonden.

Promotie

Siebelink promoveerde 17 januari aan den Radboud Universiteit. Zij deed ie research indien wetenschappelijk reseacher erop Letter Universitair Centrum. Haar hele proefschrift is hier vrij toegankelijk te oplezen.

Treatment

Voordat jeugdzorgorganisatie Letter is ie research reden wegens den mindfulnesstraining op te nemen ter den behandelingen erop TOPGGz-afdelingen Autisme-ADHD plus ie Centrum Jonge Kleuter.