Watten levert den Lerende Praktijk jullie op?

Adviseurs van Vilans loodsen jullie plusteken andere zorgorganisaties gedurende ie toenemen van ene [Ont]regelaanpak passend voordat jullie organisatie. Vanuit [Ont]wetmatigheid den Langdurige Zorg is veel kennis plusteken zijn praktische tools plusteken oplossingen ontwikkeld wegens te gebruiken te dit traject.

Op ondergrond van den ontregelvraag van jouw organisatie loeren wij samen welke tools plusteken oplossingen daarop bijdoen plusteken op welke methode. Zowel loeren wij waar mogelijk nog nieuwe instrumenten nodig zijn diegene wij samen kunnen uitbouwen. Zo verminderen wij den regeldruk te jullie organisatie plusteken verhogen wij ie werkplezier van den professionals. 

Hoe werkt ie?

Te totaal zijn er zeven contactmomenten. Tijdens drietal groepsbijeenkomsten porties den deelnemende zorgorganisaties hun opgeleide lessen, goede voorbeelden, ontwikkelingen, dilemma’s plusteken tips wegens jawel voorts te promoten plusteken te inspireren.

Te den viertal individuele samenkomsten werken jullie met ene Vilans-adviseur aan ie passend maken van den ontregelaanpak gedurende jullie organisatie. Zo hebben jullie straks ene ontregelaanpak waarmee jullie rechtstreeks aan den slag kunnen! 

  • Wanneer: van april totdat november 2021
  • Voordat wie: ene team van drietal totdat vijf mensen uit jouw organisatie neemt fragment: ongeacht ene zorgprofessional, bijvoorbeeld ene kwaliteits- of beleidsmedewerker, teamleider, medewerker leren plusteken uitbouwen, manager of ene ICT-medewerker.
  • Tijdsinvestering: te totaal 20 totdat 25 uur vanaf persoon.
  • Rouwbeklag is kosteloos.  

Meld jou nu aan!  

Wil jouw organisatie meespelen aan den Lerende Praktijk? Stuurwiel ene mail zoals minderregeldruk@vilans.nl. Wij nemen voeling met jou op. Mocht jou voorgerecht nog ene vraag hebben, laat ie onzerzijds weten.