Geef jou overtuiging plusteken vul de enquête in!

Werkgelegenheid jij met ene ECD (Elektronisch cliënten file)? Is jullie ECD onoverzichtelijk plusteken uitgebreid waardoor jou vaak overbodig moeten klikken of intact veel formulieren aan ie invulling bent? Laat onzerzijds weten welke oplossingen jij ziet wegens met ie ECD den boekhouding te verlichten.

Geef je suggesties en vul de enquête in slechts 5 minuten in

Den enquête is onderdeel van ene research watten om Berenschot te opdracht van ie ministerie van VWS, te ie kader van ie programma ’[Ont]Wet den Langdurige Zorg’ wordt verricht. Den nadruk ligt op ie weghalen van den werkelijke redenen van den administratieve lasten om ie ECD plusteken ie uitbouwen van verbeteringen voordat ie ECD. Aan den hand van den uitkomsten wordt er nog verschillende verdiepingsbijeenkomsten georganiseerd. Te den enquête kun jij declareren of jou hieraan wilt meespelen.

Ongeacht Berenschot zijn zowel Vilans, brancheorganisaties, ECD-leveranciers, verzekeraars plusteken natuurlijk den zorgaanbieders tijdens ie research betrokken.