Den app is voortgekomen uit intensieve samenwerkingsverband tussen Huisartsen Oostelijk Zuid-Limburg (HOZL) plus zorgverzekeraar CZ. Hij moeten den gebruiker promoten wegens uiteenzetting te liefhebben op zijn zorg. Patiënten kunnen via Mijn Huisarts Online meer zorg- plus gezondheidstaken eenvoudig zelf regelen.

Diegene werkwijze betekent gemakkelijkheid voordat den patiënt plus heeft den nodige voordelen voordat den huisartsen. Eén van den belangrijkste voordelen is dat den huisartsen den zorg huis kunnen organiseren. Onderbrak hun tijdstip efficiënt te gewoontes kunnen zij meer voetlicht uitgeven aan patiënten, aldus CZ.

Gemakkelijkheid plus efficiency ‘Mijn Huisarts Online’

“Den app is eentje effectief plus eenvoudig middel wegens 24/7 den juiste huisartsenzorg aan te bieden,” vertelt Esther van Engelshoven, voorzitter Raad van Bestuur van HuisartsenOZL. ”Ook is ie eentje regionale app, waarmee huisartsenpraktijken te den regio plus HuisartsenpostOZL samenwerken voordat betere, efficiënte plus uniforme zorg te den regio.”

Den te april 2021 geïntroduceerde app is één van den regionale initiatieven diegene is ontstaat om intensievere samenwerkingsverband van den huisartsenpraktijken te den Oostelijke Mijnstreek, ondersteund om plus te samenwerkingsverband met verzekeraar CZ. Ie is onderdeel van den gezamenlijke probleem den zorg te den Mijnstreek regio te vernieuwen plus klaar te maken voordat den toekomstige zorgvraag.

Aan den app is zowel den beslisboom ‘Moeten ik zoals den dokter’ toegevoegd. Dit helpt den patiënt op weg zoals den uiterst passende zorg. Voorts is den webstek thuisarts.nl via den app vacant, waar patiënten informatie vinden overheen veel voorkomende klachten. Via eentje strijd willen den partijen achter den app penetreren dat straks één op den vijf inwoners van den regio Huisarts Online tweedehands. Deelnemers aan ie app-project zijn den Pluspraktijken te den Oostelijke Mijnstreek.

Patiëntdossier, medicatieoverzicht inzien

Patiënten reageren positief op ie gewoonte van den app plus deelnemende huisartsen zijn tevreden overheen ie toenemende gewoonte. Den eerdergenoemde strijd moeten voordat nog meer impact zorgen.

Den nadruk ligt daarbij vooral op den meerwaarde diegene gebruikers van den app geoefend. Te den app kunnen patiënten op elk ogenblik gegevens uit hun file inzien of eentje medicatieoverzicht krijgen. Voorts vermag met den app wordt gekeken te den notulen van den huisartsenpraktijk. Zo vermag zonder wachttijden aan den telefoontoestel makkelijk eentje contract wordt vervaardigd. Tijdens eentje E-consult kunnen totdat slot eenvoudige gezondheidsvragen aan den huisarts wordt poneren.

Patiënten-app & facts

Te 2015 is ofschoon gestart met ie verbeteren van den zorg te den Oostelijke Mijnstreek. Daartoe werden te 2016 den zogeheten PlusPraktijken te ie leven geroepen. Zo’n PlusPraktijk is volgens den bedenkers ervan te zien mits ‘den huisartsenpraktijk van den toekomst’: eentje praktijk waar den wil van den patiënt centraal staat plus zorg op makker is.

Mijn Huisarts Online past in dit toekomstconcept plus ontstond mits één van den regionale initiatieven uit intensievere samenwerkingsverband tussen den huisartsenpraktijken te den Oostelijke Mijnstreek, ondersteund om plus te samenwerkingsverband met verzekeraar CZ. Te 2019 zijn den PLusPraktijken wegens welslagen uitgebreid zoals den Westelijke Mijnstreek plus te Maastricht Heuvellandschap. Alle regio’s vullen ie concept op makker te voordat hun populatie plus regio.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.