Redacteur Zorgvisie, Skipr plus Qruxx.

Ondanks den liefste intenties van zorgverleners blijft shared decision-making slim lastig. Vooral gedurende complexe behandeltrajecten waar meerdere teams betrokken zijn. Wegens patiënten plus behandelteams onderbrak den bomen ie bosland weer te toestaan zien plus zorgprocessen te verbeteren, ontwikkelde Ingeborg Griffioen Ondergrondse Mapping. Voordat ie voorts uitbouwen plus implementeren ontving den methodiek recent Europese toelage.

Plaatje: Ingeborg Griffioen

Premium

Ingeborg Griffioen is industrieel uitvinder

Premium

Wilt u dit wetsartikel oplezen?

Neem ene (proefwerk)seizoenkaart op Zorgvisie. Na ene maand stopt ie kosteloos proefabonnement moeiteloos.


  • Onbeperkt alle wetsartikelen oplezen
  • Dagelijks den Zorgvisie rondschrijven

Ofschoon abonnee? Loom dan ter

Redacteur Zorgvisie, Skipr plus Qruxx.