Veel meer ouderen, meer ingewikkelde zorgvragen, minder mantelzorgers, onvoldoende zorgpersoneel plusteken te weinig geschikte woningen plusteken verpleeghuisplekken. Ie mogen verhelderend zijn dat er iets moeten voorvallen wegens ter den toekomst zorg voordat iedereen te kunnen blijven bieden, diegene zowel nog betaalbaar is. Gedeelde Zorg moeten hiervoor den vraag bieden.

Overheen Gedeelde Zorg

Gedeelde Zorg is eentje regionaal initiatief van ie Groene Hart Ziekenhuis, Zorgpartners Midden-Nederland plusteken Fundis. Zowel politici van vele andere zorgaanbieders uit Midden-Nederland zetwerk op donderdag 24 schrikkelmaand hun handtekening plusteken exporteren mee. Met enkele partijen is Gedeelde Zorg nog ter gesprek. Ie uiteindelijke mikpunt is ie bijvoegen van zoveel mogelijk zorgorganisaties uit den regio, klein plusteken vitaal. Zodat er vanuit alle disciplines meegewerkt wordt. Lodewijk den Beukelaar, voorzitter van Gedeelde Zorg plusteken snelheidsduivel van ie Groene Hart Ziekenhuis vertelt: “Er werken steeds minder mensen ter den zorg plusteken steeds meer mensen hebben zorg nodig. Wegens weliswaar diegene zorg ter onze regio te kunnen blijven bieden, is ie nodig dat wij juist samenwerken plusteken ie zo snugger mogelijk regelen. Ie is ontzettend juist dat zoveel partijen ter onze regio achter den doelstellingen van Gedeelde Zorg staan.“

Gemeenten exporteren zowel mee

Zowel den gemeenten Gouda, Waddinxveen, Bodegraven-Reeuwijk, Zuidplas plusteken Krimpenerwaard nemen fragment aan Gedeelde Zorg. Corine Dijkstra, wethouder zorg, steun plusteken welzijn van Gemeente Gouda, is geestdriftig: “Mits gemeenten zijn wij intact vrolijk wegens met den zorgaanbieders samen te werken. Wij willen graag meer voetlicht voordat ie stimuleren van gezondheid ongeacht den voorgoed noodzakelijke treatment van ziekten. Watten schenkkan iemand nog wél? Plus hoe kunnen wij voorkomen dat iemand ziek wordt plusteken zorg nodig heeft? Met Gedeelde Zorg bundelen wij den krachten. Zo staan wij veel sterker plusteken werken wij samen aan eentje gezondheidsbevorderend Midden-Nederland!“

Duidelijke focus

Met Gedeelde Zorg is eentje daadkrachtige organisatie neergezet. Den organisatie richt zichzelf ter eerste instantie op trio hoofdlijnen, namelijk ie verbeteren plusteken vernieuwen van acute zorg, zorg voordat patiënten met eentje chronische ziekte plusteken gegevensuitwisseling tussen zorgaanbieders. Ermee is er eentje duidelijke focus bepaald voordat den komende jaren.  

Wegens: Nationale Zorggids