Iedere vrijdag kun jou te onzerzijds terecht voordat ene weekoverzicht waarin wij kort terugblikken op den opvallendste, interessantste of uiterst nieuwswaardige nieuwsitems vanaf werkdag. Dit week waren onder andere mentale gezondheid van werknemers, ie coronavirus, den persconferentie plus leverschade te MS-medicijnen te ie nieuwsbericht. Te dit weekoverzicht den belangrijkste gebeurtenissen van dit week.

Maandag: veel werknemers verzwijgen hun psychische problemen

Zo’n 70 procent van den werknemers is noch open overheen hun mentale klachten. Veel mensen geven aan dat oprechtheid overheen psychisch welzijn hun carrière mogelijk belemmert. Tegelijkertijd is 80 procent van den werknemers van visie dat praten overheen mentale gezondheid uitgerekend positieve resultaten schenkkan hebben.

Dinsdag: hoelang blijf jou onschendbaar na ene infectie met ie coronavirus?

Sommige mensen treffen meer dan één keer besmet met ie coronavirus. Mensen diegene weer besmet treffen, toeschijnen overheen ie generaal minder ernstig ziek te wordt dan den eerste keer. Zij hebben dus nog antistoffen te hun vlees. Den meeste mensen met ene goede gezondheid opbouw na den infectie namelijk afweer op tegen ie virus. Maar hoelang blijf jou onschendbaar na ene infectie met ie coronavirus?

Woensdag: persconferentie gemist? Dit zijn den versoepelingen te 3 stappen

Ie tal coronabesmettingen is hooggelegen plus veel mensen zitten thuis te isolatie of quarantaine. Ondanks den hoge besmettingscijfers blijft ie tal ziekenhuisopnames stabiel. Daarom gaat Nederland weer open. Ge noch te één keer, maar te trio stappen. Drietal volwassene stappen diegene den overheid snel achter mekaar zet. Dit zijn den aangekondigde versoepelingen.

Donderdag: mogelijkheid op ernstige leverschade te medicijn tegen MS

Ter gewoonte van Mavenclad (cladribine) schenkkan leverschade performen. Veelal hebben den patiënten milde klachten, maar er zijn zowel meldingen van patiënten met ernstige klachten. Patiënten diegene Mavenclad usances willen omzichtig zijn op geen trek hebben te opeten, ongesteldheid plus/of overgeven, buikpijn, vermoeidheid, gele ogen of vel plus donkere urine.

Vrijdag: eerste stadium versoepelingen coronamaatregelen

Den coronamaatregelen wordt vrijdag weer voorts versoepeld. Zo mogen onder meer den horecasector, poppodia plus theaters langer openblijven plus hoeft na vertoning van ie coronatoegangsbewijs hierbinnen geen 1,5 peettante afstand meer bewaard te wordt.

Doorheen: Nationale Zorggids