Te 2015 worden ter Nederland den Wet banenafspraak ingevoerd met indien mikpunt meer kansen voordat mensen met eentje restrictie op den arbeidsmarkt. Te den praktijk blijkt dat den Banenafspraak den één helpt, maar den ander zojuist benadeelt. Vrijwel 800.000 mensen met eentje restrictie kunnen geen recht maken op den wet. Daarom verzamelt ie meldpunt ‘Ik ben noch beperkt voldoende’ vertellen van gedupeerden, wegens draagkracht te creëren plus totdat politieke verandering te komen. Dit meldt Ieder(ter). 

Op 1 januari 2015 worden ter Nederland den Wet banenafspraak ingevoerd. Ie mikpunt? 125.000 emanciperen voordat mensen met eentje restrictie. Veel mensen met eentje restrictie vallen nu tussen ie waterkant plus ie schip. Werkgevers nemen honingbij voorliefde mensen aan zonder restrictie, plus verschillend mensen met eentje restrictie diegene binnenshuis den banenafspraak vallen. Dat maakt ie voordat werkgevers aantrekkelijker.

Den mensen met eentje restrictie diegene daarheen televisiekanaal zonder vallen, zo’n 800.000, hebben ie nakijken. Ieder(ter) vraagt alhoewel lange tijdstip voetlicht voordat dit probleem: den banenafspraak helpt den één maar benadeelt den ander.

Meldpunt ‘Ik ben noch beperkt voldoende’

Dit moeten plus schenkkan verschillend, vindt den Start Foundation. Mensen diegene ongemak ondervinden wegens eentje restrictie, maar geen gewoonte kunnen maken van den Wet banenafspraak, kunnen hun ervaring porties via ie meldpunt ‘Ik ben noch beperkt voldoende’. Den Start Foundation, met steunpilaar van Ieder(ter), Stichting Support Stotteren, Incluvisie, CNV Jongeren, JongPit, ImPower, Onbeperkt aan den Slag plus Emma at Work bundelen den vertellen van gedupeerden ter eentje rapport, wegens draagkracht te creëren plus totdat politieke verandering te komen.

Vertelsel porties

Wie zijn of haar vertelsel deelt, draagt honingbij aan politieke verandering, zegt Ieder(ter). Wie mee wil doet, schenkkan zoals het meldpunt van Start Foundation wegens daarheen ie invulformulier ter te vullen.

Vanwege: Nationale Zorggids