Gelukkig lijkt het erop dat daar deze zomer verandering in komt. De vaccinaties brengen wat lucht en er kan weer steeds meer. De Florence Nightingale Fair in juli wordt een test om te kijken of dit coronaproof weer kan. Duidelijk is dat er minder mensen aanwezig kunnen zijn in verband met de afstandsregels. Maar we moeten ook niet vergeten dat misschien nog niet iedereen deze zomer al klaar is voor een terugkeer naar de beursvloeren.  

Zomertour

Op Zorg voor Beter vroegen we onlangs of jullie het interessant zouden vinden als we de zomertour van vorig jaar nog een keer herhalen. Hierop kwam een overweldigend ‘ja!’. Dus ook deze zomer gaat Zorg voor Beter naar de zorg toe, in plaats van andersom.  

Wil je dat we ook bij jouw locatie langskomen? Meld je dan aan voor de Zorg voor Beter Zomertour en vul het onderstaande formulier in.

Meld je aan