Uit research van Tilburg University blijkt dat den meeste werknemers op hun werkgelegenheid noch zei dat zij psychische problemen hebben, uit angst dat hun contract noch wordt verlengd. Dat meldt ie Generaal Dagblad. 

Zo’n 70 procent van den werknemers is noch open overheen hun mentale klachten. Den deelnemers van ie research van Tilburg University geven aan dat rondborstigheid overheen kerksgezind welzijn hun carrière mogelijk belemmert. Zij zijn verschrikt dat hun contract noch verlengd wordt of dat hun collega’s hun verschillend gaan verzorgen.

Praten

Tegelijkertijd is 80 procent van den werknemers van visie dat praten overheen mentale gezondheid kloppend positieve prestaties vermag hebben. Weliswaar laat ie research zien dat er op ie werkgelegenheid nog eentje taboe op stilte op psychische gezondheid. Ie vermag echter promoten wegens dit klachten bespreekbaar te maken, omdat eentje kleine bijstelling vaak reeds helpt.

Wegens: Nationale Zorggids