Ie wetsvoorstel van ie kabinetkast voordat eentje 2G-systeem, waarbij dolletjes gevaccineerde of recent van corona hersteld mensen toegang krijgen totdat bepalend plekken, moeten van tafel. Dat vindt eentje meerderheid van den Tweede Ruimte.

Vrijwel den gehele tegenpartij plusteken coalitiepartij ChristenUnie waren reeds tegen ie voorstel gekant, maar den PvdA twijfelde nog. Den sociaaldemocraten zijn nu echter wegens, laat Attje Kuiken weten.

Donderdag wordt hoofdelijk overheen den motie van den SGP plusteken Kamerlid Pieter Omtzigt gestemd.

3G-beleid

Op dit uur mogen zowel mensen diegene zichzelf vooraf toestaan uittesten, zoals bepalend locaties toe waar zij eentje coronatoegangsbewijs willen voorvallen (3G-beleid). Er is veel maatschappelijke plusteken politieke weerstand tegen den coronapas.

Vanwege: ANP