Den samenwerking heeft geen meerderheid ter den senaat, iets waarvan den tegenpartij van linksaf totdat rechts erkentelijk gewoonte van maakte ter ie debat met premier Mark Rutte.

Met toeverlaat van den PvdA, den fractie-Nanninga (JA21), PVV, SP, Partij voordat den Dieren, 50PLUS, den fractie-Otten, SGP plusteken den Onafhankelijke Senaatsfractie vermag ie voorstel van GroenLinks-fractievoorzitter Paul Rosenmöller op ene meerderheid rekenen wegens noch vast te vasthouden aan den bezuinigingen. Rosenmöller noemde den “noch onderbouwde, platte kostenverlaging” van 500 miljoen tijdens ie debat ie “lelijke eendje ter dit coalitieakkoord”.

Overzijde

Ie voorstel van den fractie-Nanninga wegens den AOW noch zolang los te samenkoppelen van ie minimumloon, kreeg toeverlaat van dezelfde meerderheid. Ie nieuwe kabinetkast wil ie minimumloon verhogen, maar is dan van project den AOW noch mee te toestaan stijgen, terwijl andere uitkeringen welnu meegroeien. Dat is noch rechtvaardig, vindt den tegenpartij aan den ‘overzijde’, zoals den Eerste Ruimte vaak wordt medegedeeld.

Den PvdA kreeg zowel ene meerderheid achter zichzelf voordat ene project wegens op zoek te gaan zoals andere mogelijkheden wegens den ‘pechgeneratie’ van studenten te compenseren diegene studeerden ter den jaren van ie leenstelsel.

Ingevolge: ANP