Eentje brandbrief, dat klinkt serieus.

‘Medewerkers plusteken bestuur liggen noch meer op eentje linie. Er moest iets veranderen. Natuurlijk wasgoed ie doodeng wegens te daad te komen. Maar ie heeft mij plusteken mijn collega’s veel gebracht. Ik heb den voormalige directeur Zorg uitgenodigd eentje dagje met mij mee te stevenen. Zij zag met inherent ogen hoe druk ie wasgoed plusteken dat waar verschillend konden. Vlak daarna wasgoed ie congres Radicaal Vernieuwen plusteken vroegtijdig zij mij plusteken enkele collega’s mee daarnaar toe. Daarginds werden wij met z’n allen zo geestdriftig van, dat wij vol overgave ermee aan den slag zijn getogen.’

Wie betrek jij erbij ie schrappen van regels?

‘Ik ben veel te overleg met den divisie Kwaliteit plusteken den kwaliteitsverpleegkundigen. Wij bekijken samen of eentje wetmatigheid, invulformulier of afvinklijst werkelijk nodig is. Neem nu den handtekening onder ie zorgplan. Diegene schrappen wij plusteken dan ontwikkelen wij zes totdat acht weken zometeen watten ie oplevert. Wegens meer bekendheid te geven aan ie schrappen van den wetmatigheid, schrijf ik er eentje blog overheen op onzerzijds intranet plusteken den kwaliteitsverpleegkundigen zei erover tijdens teamvergaderingen op den departementen. Zo gaat ie kogeltje wentelen. Den meeste collega’s zijn opgeruimd dat bepalen handelingen noch meer paardenhoeven wordt verricht, er is tenslotte toereikend werkgelegenheid te uitvoeren.’

Is ie werkelijk zo makkelijk?

Tips van Esther


Watten gebeurt er indien wij onzerzijds noch vasthouden aan regels, afvinklijstjes plusteken formulieren? Dat wasgoed den vraag diegene verzorgende IG Esther Welp-Van Wilsum zichzelf stelde waarna zij merkte dat haar werkgelegenheid steeds meer belemmerd worden doorheen alreeds diegene regels. Zij besloot daad te ondernemen plusteken ie zelf te geoefend.


Lees ie hele praktijkvoorbeeld