Een brandbrief, dat klinkt serieus.

‘Medewerkers en bestuur lagen niet meer op een lijn. Er moest iets veranderen. Natuurlijk was het doodeng om in actie te komen. Maar het heeft mij en mijn collega’s veel gebracht. Ik heb de voormalige directeur Zorg uitgenodigd een dagje met mij mee te lopen. Zij zag met eigen ogen hoe druk het was en dat dingen anders konden. Vlak daarna was het congres Radicaal Vernieuwen en vroeg ze mij en enkele collega’s mee daarnaar toe. Daar werden we met z’n allen zo enthousiast van, dat we vol overgave ermee aan de slag zijn gegaan.’

Wie betrek je bij het schrappen van regels?

‘Ik ben veel in overleg met de afdeling Kwaliteit en de kwaliteitsverpleegkundigen. We bekijken samen of een regel, formulier of afvinklijst werkelijk nodig is. Neem nu de handtekening onder het zorgplan. Die schrappen we en dan evalueren we zes tot acht weken later wat het oplevert. Om meer bekendheid te geven aan het schrappen van de regel, schrijf ik er een blog over op ons intranet en de kwaliteitsverpleegkundigen vertellen erover tijdens teamvergaderingen op de afdelingen. Zo gaat het balletje rollen. De meeste collega’s zijn blij dat bepaalde handelingen niet meer hoeven worden uitgevoerd, er is tenslotte genoeg werk te doen.’

Is het werkelijk zo makkelijk?

Tips van Esther


Wat gebeurt er als we ons niet vasthouden aan regels, afvinklijstjes en formulieren? Dat was de vraag die verzorgende IG Esther Jong-Van Wilsum zichzelf stelde toen ze merkte dat haar werk steeds meer belemmerd werd door al die regels. Ze besloot actie te ondernemen en het zelf te ervaren.


Lees het hele praktijkvoorbeeld