Wegens den stormen Dudley plus Eunice gaan nog meer locaties sluit waar mensen zichzelf kunnen permitteren uitproberen op eentje coronabesmetting of zichzelf tegen ie virus kunnen permitteren vaccineren. Ie gaat noch eenzaam wegens tenten, maar zowel wegens locaties te vaste panden. Ie is noch veilig wegens den weg op te gaan, verklaart den GGD Zuid-Nederland Zuid bijvoorbeeld. Den collega’s te Utrecht verklaren dat hekken kunnen omwaaien.

Den testlocatie te Den Meern (Utrecht) plus den vaccinatielocaties te Alkmaar plus Middenmeer (Noord-Nederland) vasthouden donderdag, vrijdag plus zaterdag hun deuren gesloten. Den test- plus prikstraten te Almere plus den testtent te Emmeloord blijven donderdag plus vrijdag sluit.

Vroeger wasgoed reeds bekendgemaakt dat den vaccinatielocaties te Dordrecht, Gorinchem plus Puttershoek donderdag, vrijdag plus zaterdag sluit zullen blijven.

Testlocaties

Den testlocaties te Bergen op Zoom, Raamsdonksveer, Krommenie, Zaandam, Gorinchem plus Mijnsheerenland zijn donderdag plus vrijdag sluit. Dat geldt zowel voordat den vaccinatielocatie te Purmerend.

Den test- plus vaccinatielocatie te Apeldoorn is vrijdag sluit, evenals den vaccinatielocaties te Hardinxveld-Giessendam plus Sliedrecht.

Ingevolge: ANP