Te den Tweede Ruimte vond start oktober eentje rondetafelgesprek positie overheen woon plus zorg voordat ouderen. ActiZ doet te eentje position paper voorstellen wegens totdat meer passende woonvormen voordat ouderen te komen. Rick Hoogenboom (zorgbestuurder via Den Terpostbezorging): ‘Wij zien veel mooie voorbeelden van wijken diegene vergrijzingsproof wordt, van hofjes of bejaardenhuizen 2.0, maar ie gaat noch snel voldoende. Er zijn belemmeringen diegene snelle groei nu te den weg staan plus diegene willen wij oplossen.’

Gemeenten aan zet

Den belangrijkste vooruitgang is ie volgens ActiZ wanneer gemeenten, woningcorporaties én zorgorganisaties eigenlijk samen optrekken. Plus tezamen inzicht krijgen plus beantwoorden bieden op den woon- plus zorgvraag te eentje gemeente. Eentje integrale toekomstvisie op woon plus zorg voordat ouderen ontbreekt nu veelal. Lokale prestatieafspraken tussen gemeenten, woningcorporaties plus huurdersorganisaties willen watten ActiZ betreft wordt uitgebreid met zorgthema’s plus concrete acties schuiven.

Presentatie toekomst woon plus zorg

Wegens totdat eentje lokale toekomstvisie te komen, ontwikkelde ActiZ eentje presentatie diegene zorgorganisaties kunnen usances wegens den probleem op ie regio van woon plus zorg te doorspreken. Ie begint met ie onderkennen van eentje tezamen probleem. Den presentatie schenken inzicht ie probleem, den knelpunten plus biedt handvatten voordat vervolggesprekken.

Bekijk den presentatie