Wijd eentje vierde van hun gaf aan ter ie voorjaar 2020 meer verlatenheid te geoefend doorheen den coronamaatregelen. Ruwweg eentje derde maakt zichzelf zorgen overheen den resultaten voordat hun sociale leven. Dit blijkt uit research van ie Nivel ter opdracht van ie ministerie van VWS. 

Vermoeden jij mits professional welnu ooit verlatenheid tijdens mensen? Bekijk dan den pagina Watten kun jou tenuitvoerleggen tegen verlatenheid? met tal van waar, acties plus handige websites met kennisgeving. Voordat jezelf of wegens mensen zoals te verwijzen.

Research zoals verlatenheid


Ie Nivel monitort jaarlijkse maatschappelijke participatie plus verlatenheid onder thuiswonende ouderen. Sinds 2019 dragen dit inzichten tijdens aan ie programma Eén tegen Verlatenheid dat totdat mikpunt heeft verlatenheid onder 75-plussers tegen te gaan. Tussen 2015 plus 2020 wasgoed één op den tien thuiswonende ouderen (zeer) eenzaam. Ouderen met eentje lichamelijke restrictie zijn vaker eenzaam dan den gemiddelde oudere ter onze samenleving. Ene versterking ter emotionele verlatenheid is noch verfrissend, zowel ter den jaren voordat den coronacrisis steeg emotionele verlatenheid onder ouderen met eentje lichamelijke restrictie.


Lees meer over het onderzoek van het Nivel