Ie veel coronapatiënten op den IC’s plusteken verpleegafdelingen van den ziekenhuizen is weer iets toegenomen. Op den IC’s ligt zondag 179 coronapatiënten, trio meer dan zaterdag, blijkt uit cijfers van ie LCPS.

Op den verpleegafdelingen ligt nu 1303 coronapatiënten, acht meer dan ene dag voordien. Op den intensive cares werden voetbalelftal nieuwe coronapatiënten opgenomen, op den verpleegafdelingen 152. Zaterdag waren dat er nog respectievelijk dertien plusteken 195.

Ene vitaal eindje van den opgenomen patiënten dat positief is getest op ie coronavirus, is te den eerste positie wegens ene andere oorzaak opgenomen. Dat kunnen bijvoorbeeld mensen zijn diegene te ie ziekenhuis komen met buikklachten, hartproblemen of na ene ongeluk.

Besmettingen

Ie veel opzienbarend ontdekte coronabesmettingen is met iets meer dan 60.000 weer verzakt. Zaterdag wasgoed dat nog 70.000. Ter Mokum kwamen met 2027 den meeste besmettingen aan ie licht, gevolgd ingevolge Rotterdam met 1532. Daarna volgen Utrecht (1483), Groningen (1407) plusteken Greneboom Heg (1384). (ANP)