Voorbeelden van PTSS-klachten gedurende ouders zijn strakheid, zweten, vibreren, hartkloppingen plus ie herbeleven van gevoelens van onvermogen.

Huilbaby

Ene huilbaby is ene zuigeling diegene meer krijst dan huilt. Zowel huilt den zuigeling minstens drietal uur vanaf dag, voordat drietal dagen lopend drietal weken. Mits dit zuigeling geen fysieke klachten heeft, is den waarschijnlijkheid vitaal dat zij wenen wegens onverwerkte emoties te verwerkt, bijvoorbeeld den bevalling. Ie is dus van bij wegens den zuigeling te permitteren wenen.

EDMR

Ouders kunnen dus PTSS-klachten uitbouwen indien zij noch weten waarom hun kleintje zo huilt. Zowel vermag ie zijn dat zij besluiten wegens, uit angst voordat nog ene huilbaby, noch nog meer koters te nemen. EDMR-therapie vermag promoten wegens dit vaak zuiver gevoelsmatige klachten te verslaan.

Vanwege: Nationale Zorggids