Medisch technologiebedrijf ONWARD, met ie hoofdkantoorin Eindhoven, kondigt vandaag den publicatie van den STIMO-BRIDE studieresultaten aan. Den studie laat zien dat ie gewoonte van den ONWARD -technologie mensen met zelfs den ernstigste vormen van dwarslaesie weer laat stappen, rechtstaan, wielrijden plus zwemsport. Dit meldt PR Matters. 

Ie research maakte gewoonte van eentje innovatieve trant wegens zichzelf specifiek te uitlijnen op den gebieden van ie ruggenmerg diegene den gebaar van ie bot plus den onderrug mogelijk maken. Zo vermag den motorische functie sneller plus efficiënter repareren. Erop den creatie van dit trant hebben ONWARD plus NeuroRestore gewoonte vervaardigd van moderne computermodellen plus eentje ruggenmergatlas wegens den optimale plaatsing van den elektroden plus den optimale positie tijdens den operatie te defini. Den modellen voordat pre-operatieve programma plus voordat intra-operatieve neuromonitoring werden ontwikkeld te ie kader van den Eurostar-projecten RESTORE plus CONFIRM, te samenwerkingsverband met ie Medical Imagery Center van den Universiteit Utrecht, Zürich Medtech, den stichting IT’IS plus den medische universiteit van Heidelberg.

Zelfstandig stappen zetwerk

Drietal deelnemers met eentje volledige sensorimotorische dwarslaesie (AIS-A) kregen dit nieuwe elektrode ingeplant. Vóór den implantatie konden dit proefpersonen hun beenspieren noch slinken plus geen enkele stap zetwerk. Op den eerste dag na implantatie konden alle deelnemers zelfstandig stappen zetwerk op eentje loopband met support van hun lichaamsgewicht.

Na vijf maanden revalidatie waren den deelnemers te staat hun poten te tradities wegens te staan, te stappen, te zwemsport plus/of te wielrijden. Zij kregen zowel weer controle overheen hun rompspieren. Dankzij dit reparatie van been- plus rompmotoriek kunnen den deelnemers zichzelf zowel staande liefhebben te sociaal zwachteling.

Opmerkelijke doorbreken

“Dankzij den ONWARD-technologie hebben professor Courtine plus collega’s eentje opmerkelijke doorbreken geboekt ter ie reparatie van ie vermogen wegens rechtspleging te staan plus te stappen, zelfs ter mensen met den zwaarste ruggenmergletsels”, aldus Dave Marver, CEO van ONWARD . “Wij werken er hard aan wegens dit therapieën zo snel mogelijk zoals den SCI-gemeenschap te brengen plus onze eerste proloog, voordat reparatie van hand- plus armfunctie, wordt start 2023 verwachten.”

Doorheen: Nationale Zorggids
Plaatje: ONWARD