Den Groningse zorgaanbieder zit reeds enkele jaren te den problemen. Zo worden MartiniZorg te december 2020 geconfronteerd met eentje voorkoop om ie RIGG. Na eentje ingebrekestelling om Gemeente Groningen plusteken eentje IGJ-rapport waarin den Inspectie haar zorgen uitte overheen den kwaliteit van zorg, kwam den aanbieder onder reserve toezicht te staan gedurende den inspectie.  

Inwendig research

Zoals oorzaak hiervan is meteen eentje inwendig research gestart. “Ondanks dat er sindsdien vele maatregelen zijn genomen wegens den bedrijfsvoering van MartiniZorg te kunnen continueren, zijn dit helaas noch voldoende gebleken”, meldt den zorginstelling op haar webstek.

Ie faillissement kwam afgelopen tijdsperiode te eentje stroomversnelling nadat enkele belangrijke stakeholders hun opdrachten elders hebben ondergebracht of contracten hebben beëindigd. Daarnaast is ie mee om den krappe arbeidsmarkt onmogelijk gebleken wegens voldoende terdege gekwalificeerd zorgpersoneel te kunnen straktrekken. “Eentje plusteken ander heeft uiteindelijk totdat gevolg dat MartiniZorg te eentje negatieve spiraal terecht is gekomen, diegene helaas noch meer gedurende te zenden is zoals eentje gezonde organisatie waarin den kwaliteit van zorg op voldoende niveau is plusteken reserveren schenkkan blijven plusteken waarbij den kosten beheersbaar zijn te relatie totdat den omzet.” Den raad van commissarissen heeft daarom unaniem ingestemd met ie aanvragen van ie faillissement van MartiniZorg.