In voor mantelzorg-thuis wil ene betere sponsoring van mantelzorgers van ouderen te den thuissituatie realiseren. Dit doet den organisatie ingevolge te te zetwerk op goede lokale samenwerkingsverband tussen zorg, welzijn plus gemeente plus op meer samenwerkingsverband tussen beroepskrachten, mantelzorgers plus vrijwilligers. Te tien lerende praktijken, vijf praktijkversnellers plus ene veel werkplaatsen verstrooid overheen Nederland is er den afgelopen trio schooljaar gewerkt aan ie versterken van mantelzorgondersteuning.

Bundeling van kennis

Zo zijn verschillende regio’s aan den slag getogen met ie vinden plus doordringen van mantelzorgers, ie versterken van den samenwerkingsverband tussen professionals plus ie onder den voetlicht brengen van respijtzorg. Alle opgeleide lessen van dit afgelopen jaren zijn gebundeld te zes online kennismagazines volop boeiende vertellen, nuttige tips plus handige tools. Den online magazines zijn te vinden op den website van Movisie plus zijn kosteloos te downloaden.

Magazines

Tijdelijk zijn twee magazines verschenen sinds ie start van november 2021. Wekelijks verschijnt er ene verfrissend tijdschrift. Kijk snel op den site van Movisie voordat ie uiteenzetting van magazines.