Sociaal Werkgelegenheid Nederland, Actiz, Aedes, Woonbond, Valente, Divosa, VNG, G40, den Nederlandse ggz plusteken MIND werken samen te den Actieagenda Woon. Samen met Platform31 hebben ze  den afgelopen maanden 12 inspirerende voorbeelden verzameld van succesvolle samenwerkingsverband te den wijk wegens weer ene juist ‘thuis’ voordat alle bewoners te creëren. Den samenwerking presenteerde te presentie van Hugo den Jonge, den kersverse minister Volkshuisvesting plusteken Ruimtelijke Ordening, op woensdag 9 sprokkelmaand den twaalf voorbeelden te ene digitaal tijdschrift. Zowel wordt er vier webinars georganiseerd, waarvan den eerste zowel plaatsvond op 9 sprokkelmaand. Ie ministerie van Nationale Zaken plusteken Koninkrijksrelaties ondersteunt den samenwerkingsverband.

Digitaal tijdschrift

Wegens samenwerkingsverband voorts te stimuleren heeft den samenwerking een digitaal magazine geproduceerd, waarin ze 12 voorbeelden toestaan zien waarvan ze zeggen: ‘Zo doet we dat! Zo werken we sámen!’ Hierin staat ene veel goede voorbeelden waarin specifiek ouderen ene rol spelen. Lees bijvoorbeeld op pagina 25 overheen den buurt ‘Den Terpostbezorging’ te Enschede, waar wordt gewerkt aan ene inclusieve wijk voordat iedereen. Plusteken op pagina 65/66 ie project ‘Zuid Doet Samen’ te Apeldoorn, waar ingezet is op ene vast team buurtassisten wegens den bewoners te ondersteunen.

Meer kennisgeving

Lees voordat meer kennisgeving op den webstek van Sociaal Werk Nederland of neem ene kijkje op den webpagina woningmarktbeleid.nl, den webstek van ie Ministerie van Nationale Zaken plusteken Koninkrijksrelaties.