Den samenwerkingsverband omvatten onder andere zowel ie optimaliseren van management, steun plus uitbuiting plus ie toepassen van schaalvoordelen voordat research. Ie LUMC plus den Universiteit Leiden zullen daarenboven zowel op tactisch mits op tactisch-operationeel niveau samenwerken.

Samenwerkingsverband voordat research

Den nieuwe samenwerkingsovereenkomst beslaat te eerste instantie drietal onderwerpen. Ten eerste zullen ie LUMC plus den Universiteit Leiden ie porties van rekenkracht voordat data-intensief research ingevolge gewoonte van elkaars High-Show Computing systemen voortzetten. Daarnaast gaan den twee instellingen samenwerken op ie regio van opslag plus management van onderzoeksgegevens. Ten derde zullen zowel den samenwerkingsverband met betrekking totdat ie gewoonte van elkaars datacenters voordat den hosting van onderzoeksapparatuur wordt geïntensiveerd. Ter 2018 sloten ie LUMC plus den UL nu ene overeenkomst voordat ie samen uitbouwen plus opbouw van ene supercomputer voordat research.

Voordat ie LUMC is den samenwerkingsverband met den Universiteit ene aanvulling op den strategische positionering. Gedurende den zorginstelling wordt veel data-gedreven research zoals den gezondheid van mensen verricht. Zo is ‘Population Health’ ene van den strategische speerpunten. Den meer generieke gegevens van den Universiteit Leiden schenkkan nieuwe inzichten geven te den leefstijl van mensen te den regio, plus gerichter handvatten bieden voordat ziektepreventie.

Ondertekening voordat den camera

Den nieuwe overeenkomst worden met den ondertekening ingevolge vice-voorzitter van ie Collegium van Bestuur Martijn Ridderbos van den Universiteit Leiden plus piemel van den Raad van Bestuur Kim Smit van ie LUMC. Dat gebeurde vlak voordat den Kerst, waarbij den ondertekenaars elkander ontmoetten via ene videobelverbinding.

“Nieuwe inzichten plus meer schaalvoordelen plus flexibiliteit te rekenkracht maken nieuwe onderzoeken plus innovaties mogelijk. Daarenboven wordt er samen kennis opgebouwd, plus uitgewisseld tussen beide organisaties. Reeds met nu ene mooie insteek voordat ene vruchtbare samenwerkingsverband tussen twee voordat den hand liggende vrouwen”, vertelt Kim Smit van ie LUMC.

“Wij vullen elkander wasgoed aan te den samenwerkingsverband plus dat is smaakvol. Zo openen wij nieuwe inzichten omdat wij alletwee gegevens vanuit ene ander perspectief verzamelen, plus wij paardenhoeven geen kostbare ICT-resources duo aan te schaffen. Wij beschouwen dit mits ene initiatief dat navolging geniet te andere porties van onzerzijds beider organisaties”, aldus Martijn Ridderbos van den UL.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.