Ie charter Milieuthermometer Zorg is voort Milieuplatform Zorgsector (MPZ) te ie leven geroepen wegens den zorg te verduurzamen. Wegens zo’n waardigheidstitel te bemachtigen, wordt ene zorginstelling getoetst op verschillende thema’s, zoals management, schoonmaken plusteken energieverbruik. Op voet van ie tal behaalde punten vermag ene instelling ene bruinen, zilveren of vergulde charter krijgen.

Audit

Ie LUMC doet sinds 2018 mee aan den certificering. Den eerste tijdkring liep vorig klas ge, waardoor den locaties Curium plusteken LUMC samen werden getoetst tijdens ene nieuwe audit. Daarvoor ontving ie LUMC staart december den zilveren certificering, watten inhoud dat ie ziekenhuis meer doet dan den milieuwetgeving plusteken werkt aan duurzaam vastgoed, inkoopbeleid, zakelijke kilometers, voedselverliezen plusteken elektrische automaat’s.

“Duurzaamheid is ene doorslaggevend thema, zowel te den zorg, research plusteken onderwijs”, zegt Alexandra van Leeuwen, directeur honingbij ie Facilitair Handelsbedrijf (FB). “Duurzaamheid zullen werkelijk overal vanzelfsprekend willen zijn, maar dat is ie nog noch. Daarom is dit certificering nog immer doorslaggevend.” Tijdelijk zijn zo’n 300 zorginstellingen te Nederland gecertificeerd.