“COVID-19 verstrekken onzerzijds ene inkijk ter hoe den zorg er ter 2030 voorstaat indien wij nu noch vol wedden op vernieuwing”, stelt Lucien Engelen. “Terwijl digitale dienstverlening ter andere sectoren volkomen normaal is, maakt den zorg hier schrede sinds ie start van dit pandemie huwelijk werkgelegenheid van. Patiënten plus zorgprofessionals voelen dagelijks ie gemis van elders gebruikelijke technologie. Ginder is den zorg den vennootschap huwelijk ene ietsje kwijtgeraakt.” Mits CEO van Transform.Health plus strateeg digitale zorg voordat onder meer Deloitte, ie Laurentius ziekenhuis plus HIMSS maakt Engelen zichzelf hard voordat ene verfrissend operationeel monster ter den gezondheidszorg. Digitaal staat erin centraal, noch uitsluitend honingbij ie verlenen van zorg, maar zowel honingbij preventie. Wegens dit wijziging wasgoed te permitteren terechtkomen, spreken den gedreven zorginnovator voordat ie verbeteren van den healthcare user interface plus user experience.