Lotsbestemming Zaak is afstuderen econoom met ruime ervaring mits divisiemanager te den ziekenhuiszorg plusteken mits CFO te ie zakenleven. Ze werkt sinds 2011 te diverse bedrijfsvoerings- plusteken managementposities te ie UMC Utrecht, waarvan den laatste jaren mits voorzitter divisie Nageslacht te ie Wilhelmina Kinderziekenhuis. Voordat zij den overstap maakte zoals den ziekenhuiszorg bekleedde zij lopend zestien klas diverse financiële functies erop bedrijven Sara Lee/ Douwe Egberts, waar ze den laatste jaren geldelijk eindverantwoordelijk wasgoed voordat Sara Lee International Foodservice.

Dijklander

“Wij zijn intact opgeruimd dat Lotsbestemming Zaak samen met Jeroen Muller plusteken Edo Schubert ie Dijklander Ziekenhuis gaat leiden”, zegt Piet Batenburg, voorzitter van den raad van commissarissen. “We hebben er alle vertrouwen te dat zij met haar ruime ervaring mits directeur te den zorg te combinatie met haar financiële oorzaak plusteken persoonlijkheid eentje zeer waardevolle bijdrage gaat leveren aan ie realiseren van den strategische doelen plusteken eentje geldelijk duurzame toekomst van ie ziekenhuis.”

Mooie ambities

Lotsbestemming Zaak: “Ie Dijklander Ziekenhuis heeft mooie ambities mits vitaal opleidingsziekenhuis te den regio waarin persoonlijke ontwikkeling plusteken oprechte voetlicht voordat medewerkers plusteken patiënten centraal staan. Daarnaast sluit den cultuur van korte richten, subjectief voeling plusteken momentum hevig wasgoed aan erop mijn methode van werken.” Zaak wil samen met den zorgpartners, patiënten plusteken medewerkers samenwerken wegens den zorg te verbeteren.