Eerste bewoners krijgen tool

Theo Weber krijgt vandaag den tool van zijn nieuwe stulp ter LIFE, ene gebouw speciaal voordat 60-plussers ter den Houthaven van Mokum. Te ie LIFE gebouw komen koopwoningen, vrije sector huurwoningen plusteken sociale huurwoningen onder één koepel, ongeacht ene gezondheidscentrum plusteken zorgwoningen van Cordaan. Den 39 sociale huurwoningen zijn van woningcorporatie Habion plusteken zijn speciaal bedoeld voordat 60-plussers diegene zelfstandig samen oud willen wordt. Te LIFE loeren bewoners zoals mekaar wegens plusteken zorgen zij onderbrak actief nabuurschap voordat langere zelfstandigheid. 

Theo: “Ik woon nu 47 klas met veel vreugde ter Mokum. Vorig klas heb ik mijzelf ingeschreven voordat LIFE plusteken binnenshuis viertal weken wasgoed alles rond. Ie voelde nep ik den hoofdprijs had gewonnen! Ik heb nipt den tool ontvangen plusteken vermag noch wachten totdat ik er woon. Sinds den registratie is er veel wederzijds voeling geweest met den menigte diegene hier komt woon. Ie kerks van LIFE is dat jouw privé ter jouw inherent stulp woont, maar jouw intact eenvoudig kunt bijvoegen via gezelligheid of wegens werkster vragen mits dat nodig is. Dat is weliswaar makkelijker met leeftijdsgenoten diegene zowel bewust voordat dit woonvorm uitzoeken. Ie idee dat jouw mits omwonenden ene ietsje zoals mekaar omkijkt, voelt intact veilig plusteken prettig.”

Samen oud wordt

Peter Boerenfijn, directeur Habion: “Te Mokum is dringende behoefte aan (betaalbare) ouderenhuisvesting. Met name ter ie centrum zijn haastigheid geen woningen vacant diegene geschikt zijn voordat groepen ouderen. Wij promoten mensen graag wegens samen zelfstandig oud te wordt, zowel ter Mokum. Met LIFE spelen wij hierop ter. Ie wasgoed ene forse investering wegens op zo’n mooie plusteken unieke plek ter Mokum sociale huurwoningen te realiseren, op den enige geschikte plek voordat ouderen ter den Houthaven. Met ene gezondheidscentrum, zorgpartner Cordaan plusteken den winkels wegens den hoek. Afgelopen klas is er hard gewerkt wegens den bewonersgroep voordat LIFE te vormen. Wij zijn er trots op dat den menigte bewoners nu gevormd wasgoed voordat ie gebouw er stond. Te LIFE woon mensen van 60+, met plusteken zonder zorgvraag. Ie idee is dat jouw zo samen oud wordt nipt ene ietsje leuker plusteken makkelijker maakt.” 

LIFE

Te ie gebouw van LIFE komt ene mix van 26 koopwoningen, 59 vrije sector huurwoningen van Bouwinvest plusteken 39 sociale huurwoningen van Habion rondom ene gezamenlijke binnentuin. Eentje gezondheidscentrum, horecasector, werkplaats plusteken studio’s van zorgorganisatie Cordaan gaan zichzelf hier zowel vestigen.