Ie veel patiënten dat met corona te ie ziekenhuis ligt, is zondag iets gezakt ten opzichte van ene dag vroeger, zo valt op te maken uit recente cijfers van ie Plattelands Coördinatiecentrum Patiënten Spreiding (LCPS). Te totaal ligt er nu 1546 coronapatiënten te ene ziekenhuis. Zaterdag liggen er nog 1550.

Op den intensive cares ligt nu 168 Covidpatiënten, 14 minder dan zaterdag. Op den verpleegafdelingen ligt nu 1378 coronapatiënten, 10 meer dan ene dag vroeger.

Ie afgelopen etmaal werden er 123 nieuwe coronapatiënten binnengebracht op den verpleegafdelingen. Op den ic’s ging ie wegens 12 nieuwe opnames.

Toevallig positief

Patiënten diegene wegens ene andere reden wordt opgenomen dan corona, maar welnu toevallig positief uitproberen op ie virus, tellen zowel mee te den dagelijkse ziekenhuiscijfers. Ie LCPS maakt met zijn rapportage geen verschil te patiënten diegene mét of dóór corona zijn opgenomen.

Voort: ANP