Lex den Grunt (64) vertrekt voordat komende zomer indien snelheidsduivel via Altrecht. Den ggz-organisatie heeft den afgelopen twee klas eentje verandering ingezet zoals regionale netwerkorganisatie. Daarvoor is eentje verrassend managementteam geformeerd diegene den nieuwe route voorts vormgeeft. “Ik zekering omdat via zo’n verrassend managementteam zowel eentje snelheidsduivel hoort diegene zichzelf weer voordat eentje langere tijdsperiode verbindt”, meldt De Grunt.

Den Grunt is econoom plusteken wasgoed van 2011 totdat 2016 piemel van den raad van bestuur van GGZ Westelijk Noord-Brabant. Daarnaast is hij onder meer toezichthouder via ie Bevolkingsonderzoek Zuid-Westelijk.

Digitale vormverandering

Sinds 2016 maakt Den Grunt onderdeel uit van den raad van bestuur van Altrecht, diegene hij vanaf 2019 samen met Mariëlle Ploumen vormt. “Onder leiding van Lex den Grunt heeft Altrecht volwassene wendingen doorgemaakt waarbij veel voetlicht is uitgegaan zoals den (digitale) vormverandering”, reageert Gert-Jan van der Vossen, rvt-voorzitter van Altrecht.

Regionale netwerkorganisatie

Altrecht heeft den afgelopen twee klas eentje verandering ingezet zoals regionale netwerkorganisatie. Den organisatie wil patiënten sneller den juiste treatment bieden; po via stulp plusteken te intensievere samenwerkingsverband met den patiënt, huisgezin plusteken naasten plusteken andere netwerkpartners. Ene integrale, herstelgerichte treatment diegene past via den vraag van den patiënt. “Er is eentje verrassend managementteam geformeerd plusteken zowel zij zijn klaar wegens samen met alle professionals den regionale netwerkorganisatie voorts vorm te geven. Ik zekering omdat via zo’n verrassend managementteam zowel eentje snelheidsduivel hoort diegene zichzelf weer voordat eentje langere tijdsperiode verbindt”, vertelt den afzwaaiend snelheidsduivel.