Ie levenspad is noch schattig voordat mensen met dementie, maar zowel voordat den zorgprofessionals plusteken mantelzorgers. Vanaf doelgroep zijn verschillende paden ontwikkeld omdat ieder van kip ene ander padachtige bewandeld te den wereld van dementie. Ter ie levenspad geef jou aan of jou ene zorgprofessional, mantelzorger of persoon met dementie bent zodat jou den juiste verwittiging krijgt. Ene zorgprofessional zoekt somwijlen zoals andere verwittiging dan den persoon met dementie of den mantelzorger. 

Bekijk ie levenspad 


Fases

Ie levenspad doorloopt alle fases van dementie; den niet-pluisfase, diagnose, leven met dementie, stervensfase plusteken nazorg. Ter iedere stadium wordt vanaf doelgroep passende verwittiging gegeven plusteken handige linksom zoals tools plusteken hulpmiddelen meegevoeld. 

Den onderwerpen rouw plusteken proactieve zorgplanning wordt met ene stippellijn aangewezen indien ene doorlopend veranderingsproces vanwege ie levenspad. Zorgverleners slijten intact ie veranderingsproces voetlicht aan rouw plusteken proactieve zorgplanning. 

Gangpad ie online Levenspad dementie op den webstek van dementietwente.nl

Casemanager dementie

Van start totdat einde te ie levenspad kom jou den casemanager dementie tegen. Den casemanager biedt steun aan mensen met dementie plusteken hun mantelzorger. Samen trachten zij ie dagelijks werken plusteken den kwaliteit van leven van den wezen met dementie zolang mogelijk wasgoed te vasthouden plusteken waar mogelijk te verbeteren. 

Rol casemanager:

  • Helpt gedurende vragen plusteken onzekerheden én gedurende ie toeleiden zoals diagnostiek 
  • Verbindende rol tussen den verschillende professionals plusteken ingezette hulpverlening
  • Ter den thuissituatie is den casemanager betrokken gedurende den zorg. Ter ene verpleegtehuis biedt den verantwoordelijk zorgverlener schoonmaakster plusteken steun

Specifieke doelgroepen met dementie

Ie levenspad uitgegeven zowel voetlicht aan specifieke doelgroepen met dementie zoals jonge mensen, mensen met ene migratieachtergrond plusteken mensen met ene verstandelijke restrictie. Den signalering, diagnose plusteken treatment verloopt vaak aanpassen voordat dit doelgroepen.

Dementie Twente is ie samenwerkingsverband te Twente wegens te komen totdat ene kwalitatief plusteken inhoudelijk goede samenwerkingsverband te den zorg voordat mensen met dementie plusteken hun naasten.