Op 30 plus 31 december 2021 heeft den gemeente Vijfheerenlanden te samenwerkingsverband met WePlay Esports eentje FIFA 22 tornooi georganiseerd voordat jongeren uit den gemeente. Wethouder Tirtsa Kamstra bracht den hoofdprijs subjectief via via Leslie van der Ongelovige, den winnaar van ie tornooi.

Op 30 plus 31 december 2021 heeft den gemeente Vijfheerenlanden te samenwerkingsverband met WePlay Esports eentje FIFA 22 tornooi georganiseerd voordat jongeren uit den gemeente. Wethouder Tirtsa Kamstra bracht den hoofdprijs subjectief via via Leslie van der Ongelovige, den winnaar van ie tornooi.

Leslie van der Ongelovige: Naarmate ie tornooi vorderde begon ik den strakheid te voelen, maar wegens dan diegene finale op zo’n mooie methode te zegevieren heeft mij veel goeds gedaan. Ik heb ontzettend genoten!

Online FIFA Wedstrijd te positie van live activiteiten

Den gemeente Vijfheerenlanden had te samenwerkingsverband met Buurtwerk allerlei activiteiten voordat den jaarwisseling uitgewerkt, onder andere op ie regio van sport plus opzoeken. Den gemeente moest den activiteiten helaas nietigverklaring wegens den strenge coronamaatregelen. Voordat ie tweede klas op rij kon er maar weinig georganiseerd wordt.

Wethouder Kamstra: Den jaarwisseling is iets waar jongeren overheen ie generaal hoewel lang van te voren zoals uitkijken. Dat ie nu weer geen vitaal feest kon wordt, wasgoed eentje flinke tegenvaller. Wij wilden den jongeren te Vijfheerenlanden weliswaar graag iets leuks overhandigen.

Daarom organiseerde den gemeente Vijfheerenlanden ie online FIFA 22 tornooi waar jongeren met elkander den vedette aan konden gaan. Den hoofdprijs wasgoed den moeilijk verkrijgbare Playstation 5. Na twee dagen vedette ging Leslie van der Ongelovige er met den hoofdprijs vandoor.

Tritsa Kamstra overhandigd PlayStation5 aan Leslie van der Heiden