Digitale transformatie te den zorg is ofschoon jaren ene hot voorwerp. Weliswaar zien wij dat er te den praktijk nog ene stapel moeten voorvallen. Morgens nodigde kopstukken te den zorg uit wegens hier met mekaar overheen te gesprek te gaan. Watten denken zij dat nodig is wegens dit vormverandering te den zorg te permitteren slagen? Plusteken watten drijft hun zelf wegens zichzelf hier elke dag hard voordat te maken?

Kaartspel met vragen

Ter dit video nemen Leonique Niessen plusteken Maarten van Rixtel tegenover mekaar positie. Aan den hand van ene stapel kaartspel met vragen wisselen zij van gedenken overheen dit stof. Beiden hebben den vragen van tevoren noch waargenomen. Ieder vanuit hun inherent invalshoek ricocheren zij hierop te ene spontaan gesprek.

Van ‘doing digital’ zoals ‘being digital’

Ter dit video spreken Leonique plusteken Maarten overheen uitdagingen diegene zij zelf geoefend. “Van ‘doing digital’ zoals ‘being digital’ is denken ik den grootste uitdaging”, aldus Maarten. “Vatten wij dat indien jij te ene digitale wereld zorg gaat verlenen, dat ie zorglandschap, ie rijrichting van mensen plusteken den mogelijkheden, intact verschillend wordt dan dat watten wij nu hebben?”

Zowel porties zij tips diegene zij aan andere chauffeurs willen geven. “Ik zullen tegen den snelheidsduivel van ochtend willen zeggen: digitalisering is absoluut onderdeel van jij tactiek plusteken van jij kwaliteit van zorg, dus benader ie zowel zo”, zegt Leonique. “Plusteken handelen ie noch eenzaam. Ga noch zelf ie wiel uitvinden. Leer van den collega’s wegens jij heen, gewoonte watten er is, plusteken accepteer dus zowel dat er ergens regie wordt gevoerd overheen watten jij welnu plusteken noch mogen plusteken schenkkan. Plusteken in diegene kaders; vind daarheen jij vernieuwing te.”

Overheen Leonique plusteken Maarten

Leonique is directeur-bestuurder erop Nictiz, den Nederlandse kennisorganisatie voordat digitale informatie-uitwisseling te den zorg. Voorheen wasgoed zij indien directeur van Santeon o.a. betrokken erop digitaliseringsvraagstukken voordat dit zeven topklinische ziekenhuizen. Maarten is snelheidsduivel erop Sensire. Ter 2011 startte Sensire indien eerste met zorg op afstand met iPads. Zowel wasgoed hij vanuit Actiz actief te ie Informatieberaad Zorg.

Andere tweegesprekken overheen digitale vormverandering

Dit gesprek maakt onderdeel uit van ene reeks. Nieuwsgierig zoals watten andere kopstukken met mekaar doorspreken? Ter stukje 2 gaan Mark Janssen (Radboudumc) en Ron Roozendaal (Ministerie van VWS) met mekaar te gesprek.

Meer weten overheen dit stof? Lees dan onze whitepaper overheen digitale vormverandering te den zorg diegene wij hebben gepubliceerd op Zorgvisie.

Den opnames hebben plaatsgevonden volgens den op dat uur geldende coronamaatregelen.