Facebooktwitterlinkedinmail

1 schrikkelmaand 2022 – Na 11 klas succesvol vechten tegen verlatenheid is ie tijdstip voordat eentje nieuwe start. Durfjijmetmij.nl, ie kosteloos ontmoetingsplatform voordat mensen met psychiatrisch plusteken/of psychosociale problematiek, lanceert eentje compleet vernieuwde webstek. Zeker ter dit corona-tijd kun jij nu nog makkelijker op zoek zoals vriendschap of den liefde. Plusteken verklein jij zo den mogelijkheid op verlatenheid. Den hele maand schrikkelmaand zijn er winacties plusteken wordt er succesverhalen meegevoeld.

Vanaf 1 schrikkelmaand staat den nieuwe webstek durfjijmetmij.nl met eentje frisse, hippe uitstraling live. Ie podium is 11 klas geleden opgezet omdat wij veel verlatenheid zien ter mensen diegene ter den psychiatrie wonen. Tijdelijk zijn er vele liefdes- plusteken vriendenmatches ontwikkeling, zijn er haast 5.000 actieve leden plusteken sluiten zichzelf steeds meer zorginstellingen aan ter durfjijmetmij.nl. Psychische problematiek maakt ie wellicht lastig wegens contact te vinden op andere ontmoetingssites. Durfjijmetmij.nl is eentje veilige omtrek waar leden ie eerste voeling online leggen zonder dat er nadruk ligt op zijn/haar problematiek plusteken eentje match vinden ter liefde plusteken/of vriendschap.

 Vriendschappen plusteken relaties

Iedereen diegene lul is van Durfjijmetmij.nl is op zoek zoals voeling; den één wil online voltooid plusteken toe eentje e-mail uitwisselen plusteken den ander zoekt eentje liefdespartner voordat ie leven. Zo heeft bijvoorbeeld Martin zijn vrouw leren kennis via durfjijmetmij.nl. Hij vertelt: “Dit klas alweer 5 klas getrouwd plusteken ik ben er nog steeds opgewekt mee. Daarom zou ik ie online daten aan andere mensen adviseren, mits den persoon hier voldoende skills voordat ter stulp heeft. Jij moeten welnu op eentje determineren methode klaar voordat zijn wegens ie voeling met iemand aan te kunnen.”

Zowel wordt er vriendschappen gesloten. “Online ontmoeten wasgoed eentje inderdaad idee voordat mij omdat ik noch veel uitging, noch zoals eentje discotheek of café. Dus via mijn laptop schenkkan plusteken kon ik makkelijk voeling leggen. Plusteken tijdelijk heb ik mijn match gevonden“, vertelt Moniek, lul vanaf ie eerste uur.

Maand van den liefde

Durfjijmetmij.nl viert den lancering vanwege verschillende verheerlijken weg te geven. Zo maken den leden mogelijkheid op 10 x 2 kaartjes voordat den filmtheater, 10 x 999-games spelpakket plusteken 5 x eentje restaurant waardebon.

Overheen durfjijmetmij.nl

Durfjijmetmij.nl is eigendom van plusteken wordt geëxploiteerd vanwege Reakt, onderdeel van Parnassia Menigte. Ie is eentje kosteloos ontmoetingssite voordat mensen met psychiatrische plusteken/of psychosociale problematiek. Er schenkkan louter eentje lidmaatschap ontwikkeling indien jij ter zorg bent ter eentje aangesloten zorginstelling. Dit zorginstelling schenkkan zichzelf bijdoen tegen eentje jaarlijkse vergoeding. Zo waarborgen wij den veiligheid van eentje kwetsbare doelgroep.

Put: persbericht

 

Dit uitlating is 419 keer lezen.

Facebooktwitterlinkedinmail