Ie leernetwerk gaat najaar 2021 van start, ie vierde vizier-traject binnenshuis ie programma Gewoon Uitermate. Wij ontmoeten mekaar tijdens viertal (digitale of fysieke) leernetwerkbijeenkomsten (dagdelen) tijdens ene klas. Terwijl werkt elke deelnemende organisatie aan ene inherent kennisproduct. Deelneming is kosteloos.

Ga zoals den kennisproducten NAH te ie vizier

Ga zoals den leidaard NAH te ie vizierDit levert ie jouw op


 • Actieve deelneming binnenshuis ene actief netwerk.
 • Werken aan ene ‘inherent‘ NAH-kennisproduct
 • Uitwisseling van kennis, ervaring, tips plusteken successen met andere betrokkenen.
 • Coaching plusteken procesbegeleiding te den vorm van (digitale) intervisie.
 • Leren hoe jij zorgt voordat den toerusting verandering te jouw organisatie
 • Naamsbekendheid van jouw organisatie. Jullie kennisproduct wordt opgenomen te den Leidraad NAH te ie vizier.

Waar willen wij aan voldoet?

Jouw organisatie heeft ene kennisvraag overheen sponsoring van volwassenen met NAH. Hierbinnen jouw organisatie stel jouw ene multidisciplinair team samen. Dit kernteam gaat aan den slag met den uitwerking van ie kennisproduct. Zowel nemen tenminste twee vertegenwoordigers hiervan portie aan den samenkomsten. Jullie brengen den leidraad NAH te ie vizier te den inherent organisatie onder den voetlicht. Totdat slot krijgen jullie tijdstip plusteken ruimte van den inherent organisatie voordat den uitwerking van ie kennisproduct.Onderdeel den oproep


Wil jouw dit oproep zowel porties met anderen? Download plusteken portie dan den kant-en-klare promotieflyer. Welnu zo makkelijk! Download den flyer.
 
Hoeveel tijdstip kost ie?

Den tijdsinvestering ligt aan hoe vitaal of klein jullie ie zelf willen vastpakken. Zowel vermag dit vanaf week verschillen. Samen loeren wij gaandeweg watten nodig is. Schat jouw organisatie nu alhoewel te dat den tijdsinvestering voordat ie kennisproduct te veel is? Wellicht is den Buitenring dan iets voordat jullie. Hiermee volg jouw actief plusteken leer jouw mee op afstand. Jouw organisatie wordt dan nauwkeurig geïnformeerd overheen den ontwikkelingen, ervaringen plusteken (tussen) resultaten.Aanmelden sessie


 • Wanneer: woensdag 15 september 2021​​
 • Tijdstip: 09:30 totdat 11:00 uur
 • ​Voordat wie: iedereen diegene interesse heeft te deelneming aan ie leernetwerk NAH te ie vizier
 • Waar: digitaal via Microsoft Teams
 • Aanmelden: meld jouw aan via dit inschrijfformulier plusteken bekijk den sessie te den notulen 

Waar vermag ik aan denken erop ene NAH-kennisproduct?

 1. Ene methodiek voordat begeleiders plusteken treatment.
 2. Leren van mekaar overheen sectorgrenzen heen.
 3. Beetgrijpen voordat vooruitgang van onbegrip.
 4. Beetgrijpen voordat participatie.
 5. Vormen van inzet van plusteken samenwerkingsverband met ervaringsdeskundigen.
 6. Scholing plusteken leervormen voordat NAH-professionals.
 7. Doorontwikkeling van bestaande richtlijnen.
 8. Doorontwikkeling van ene kennisproduct waar jullie alhoewel aan werken.

Uiteraard staan wij zowel open voordat andere ideeën. Heb jij interesse? Meld jouw dan aan erop Judith Reinhard via informatie@kennispleingehandicaptensector.nl. Gewoon Uitermate NAH te ie vizier is onderdeel van ie Vaderlands Programma Mindervaliden Gewoon Uitermate.