Den Zin te Zorg lesmodules verplegen drietal thema’s: 

  • inspiratie te den zorg (twee lessen) 
  • levensverhalen & zingeving (drietal lessen) 
  • zedenleer & morele spiegeling (twee lessen)

Den lesmodules leggen steeds den verbinding met den geschiedenis van professionele zorg plusteken ie nalatenschap van zorgverleners uit ie verleden. Den Zin te Zorg lesmodules zijn samengesteld om Reliëf in ie project Religieus Nalatenschap Menslievende Zorg. Lees meer over dit project op relief.nl.

Voordat wie is Zin te Zorg?

Dit lessen zijn geschikt voordat opleidingen te den zorgsector, mbo niveau 3&4 plusteken hbo, voordat studenten vanaf ie staart van ie tweede leerjaar plusteken met minstens eentje semester stage-ervaring. 

Structuur Zin te Zorg lesmodules

Den lessen te dit programma zijn opgezet mits werkcolleges. Ie programma is bedoeld mits reeks, maar jij kunt zowel één thema verplegen, of zelfs eentje losse onderricht. Elke module is eentje onderricht van ongeveer 90 minuten, maar jij kunt den lessen zowel korten of uitbreiden. Den lessen zijn opgebouwd uit:

Via elke onderricht hoort eentje werkblad met eentje oefening diegene aansluit onder ie thema. 

 

Samenstel onder Reliëf den gedrukte versie van den Zin te Zorg lesmodules voordat € 12,50. Of download gratis de pdf op de website van Reliëf.