Lessen over Zin in Zorg

De Zin in Zorg lesmodules behandelen drie thema’s: 

  • inspiratie in de zorg (twee lessen) 
  • levensverhalen & zingeving (drie lessen) 
  • ethiek & morele reflectie (twee lessen)

De lesmodules leggen steeds de verbinding met de geschiedenis van professionele zorg en het erfgoed van zorgverleners uit het verleden. De Zin in Zorg lesmodules zijn samengesteld door Reliëf binnen het project Religieus Erfgoed Menslievende Zorg. 

Voor wie is Zin in Zorg?

Deze lessen zijn geschikt voor opleidingen in de zorgsector, mbo niveau 3&4 en hbo, voor studenten vanaf het eind van het tweede leerjaar en met minimaal een halfjaar stage-ervaring. 

Opbouw Zin in Zorg lesmodules

De lessen in dit programma zijn opgezet als werkcolleges. Het programma is bedoeld als reeks, maar je kunt ook één thema behandelen, of zelfs een losse les. Elke module is een les van circa 90 minuten, maar je kunt de lessen ook inkorten of uitbreiden. De lessen zijn opgebouwd uit:

Bij elke les hoort een werkblad met een oefening die aansluit bij het thema. 

 

Bestel bij Relief de gedrukte versie van de Zin in Zorg lesmodules voor € 12,50. Of download gratis de pdf op de website van Relief.