Ter den praktijk blijkt dat mensen diegene hun weg zoals ie zorgkantoor van hun inherent regio nog noch gevonden hebben, vaak moeite hebben met ie vinden van alle relevante inlichting. Nederland telt te totaal 31 zorgkantoren. Diegene hebben mits doelwit, samen met den zorgverzekeraars, iedereen diegene te aanmerking wil komen voordat langdurige zorg tijdig te informeren. Den nu gelanceerde nieuwe webstek, www.zorgkantoor.nl, moeten ginds eentje belangrijke spil te wordt.

Inlichting langdurige zorg

Op den webstek staat onder andere algemene inlichting overheen ie aanvragen van langdurige zorg. Daarnaast wordt uitgelegd welke verschillende keuzes vervaardigd kunnen wordt. Voorts wordt mensen op den westen geïnformeerd overheen den leveringsvormen, zowel thuis mits erbij eentje zorgaanbieder of met eentje persoonsgebonden budget wordt. Er is zowel inlichting vacant overheen den kosten. Daarbij wordt manifest vervaardigd wie watten betaald plus welke kosten cliënten zelf willen financieren.

Op voet van den postcode wordt den museumbezoeker via den webstek zowel zoals ie juiste zorgkantoor te zijn of haar regio geleid. Vervolgens schenkkan ie desbetreffende zorgkantoor den cliënt voorts informeren plus, indien gewenst, promoten erbij den diverse mogelijkheden met betrekking totdat langdurige zorg.

Geplande uitbreidingen

Op den webpagina wordt zowel ingegaan op verpleging plus verzorging hierbinnen den langdurige zorg. Ter den (nabije) toekomst zou ie toneelpodium voorts uitgebreid wordt met inlichting overheen geestelijke gezondheidszorg plus gehandicaptenzorg. Uiteindelijk willen den zorgkantoren via den webstek zowel concrete keuzehulp(plus) gaan bieden wegens mensen te ondersteunen te hun smaak voordat eentje zorgaanbieder.

Zorgkantoren zijn ervoor verantwoordelijk dat iedereen met eentje schatting voordat den Wet langdurige zorg (Wlz) den zorg krijgt diegene hij of zij nodig heeft. Ie wasgoed informeren van cliënten is ginds eentje vitaal onderdeel van. Ie nu gelanceerde toneelpodium zorgt er ook voordat dat cliënten meer meer inherent regie kunnen nemen erbij den (vroegtijdige) oriëntatie.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.