Ie Rijksinstituut voordat Volksgezondheid plus Milieu (RIVM) kreeg ter den afgelopen zeven dagen 328.988 meldingen van bevestigde besmettingen. Dat komt neer op modaal 46.988 positieve tests vanaf dag. Dat is ie laagste niveau sinds 23 januari, haast ene maand geleden. Ie gemiddelde daalt voordat den negende dag op rij.

Utrecht had ter den afgelopen dag 1307 positieve tests, ie opperste tal van ie land. Te Mokum kwamen 1263 besmettingen aan ie licht plus ter Rotterdam 752. Daarna volgen Dennenboom Liguster (681) plus Groningen (630). Exclusief op Schiermonnikoog waren er geen positieve tests.

Overledenen

Ie RIVM kreeg ter den afgelopen dag bewering dat zeven mensen aan den prestaties van hun coronabesmetting zijn overleden. Ie gaat wegens inwoners van den gemeenten Zwolle, Haarlem, Haarlemmermeer, Zutphen, Weert, Lelystad plus Renkum. Dat ie overlijden van dit mensen nu is geregistreerd, wil noch zeggen dat zij ter den afgelopen dag zijn overleden. Ook schenkkan ie werkelijke tal sterfgevallen hoger zijn, omdat ie noch verplicht is wegens te veiligheidsfunctionaris dat ene coronapatiënt is overleden om den ontsteking.

Te den afgelopen week zijn 89 sterfgevallen gemeld, modaal netwerk geen dertien vanaf dag. Ie sterftecijfer zit sinds haast ene week op dit niveau. Ie is vorstelijk hoger dan ie tal gemelde sterfgevallen ter den tijdsperiode daarvoor.

Haastigheid twee klas geleden worden voordat ie voorgerecht ter Nederland ene infectie met ie coronavirus vastgesteld. Tussentijds zijn wijd 6,1 miljoen positieve tests geregistreerd plus zijn meer dan 21.500 mensen aan den prestaties van ie virus overleden.

Voort: ANP