Te totaal bevinden zichzelf nu 1574 patiënten met corona te den ziekenhuizen, eentje daling van 52 ten opzichte van eentje dag vroeger. Den verpleegafdelingen verzorgen nou 1411 mensen met Covid-19, eentje daling van 52. Afgelopen etmaal werden er 162 nieuwe coronapatiënten binnengebracht op den verpleegafdelingen. Op den ic’s ging ie wegens 13 nieuwe opnames. Dat zijn er erbij jawel 22 minder dan dinsdag.

Andere oorzaak

Ene eindje van den opgenomen patiënten dat positief is getest op ie coronavirus is te den eerste positie wegens eentje andere oorzaak opgenomen. Dat kunnen bijvoorbeeld mensen zijn diegene te ie ziekenhuis komen voordat hun hart of met buikklachten. Na ie verrichten van eentje coronatest blijkt dat zij toevallig positief zijn. Ie LCPS maakt geen verschil te den dagelijkse ziekenhuiscijfers tussen patiënten diegene mét of dóór corona zijn opgenomen. (ANP)