Ie tal patiënten met corona op den ic’s van den Nederlandse ziekenhuizen is dinsdag verzakt totdat 150, ie laagste tal sinds 18 oktober vorig klas. Dat zijn er twaalf minder dan maandag, zo valt op te maken uit den uiterst recente cijfers van ie Plattelands Coördinatiecentrum Patiënten Spreiding (LCPS).

Ter totaal ligt er nu nog 1408 coronapatiënten te den ziekenhuizen, 62 minder dan eentje dag voorheen. Op den verpleegafdelingen ligt 1258 mensen met corona onder den leden. Dat is eentje atavisme van 50 vergelijken met maandag. Ter den afgelopen 24 uur werden er 158 nieuwe coronapatiënten opgenomen op den verpleegafdelingen. Op den ic’s werden 11 patiënten met corona binnengebracht.

Besmettingen

Ie tal nieuwe coronagevallen daalt voordat den derde week op rij. Ter den afgelopen zeven dagen zijn 245.898 positieve tests geregistreerd, ie laagste tal te zes weken tijdstip. Vergelijken met vorige week nam ie tal bevestigde besmettingen met ruwweg 20 procent be, meldt ie Rijksinstituut voordat Volksgezondheid plusteken Milieu (RIVM). (ANP)